MaydayAudio

+48 502 144 187

Zadzwoń teraz

slide1

Profesjonalne Zabudowy Car Audio na wymiar.

Każde auto to wyzwanie. Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie. Każda zabudowa wykonana w Mayday Audio jest unikatowa.

ElektroMechanika

W naszym warsztacie samochodowym zajmujemy się między innymi naprawą samochodów, Elektromechaniką samochodową, Szeroko pojętym tuningiem..

dB Drag Racing

Nasze projekty samochodów niejednokrotnie zdobywały nagrody w dziedzinie car audio jak i tuningu na arenie zarówno krajowej jak i międzynarodowej. Należymy do międzynarodowej organizacji car audio dB Drag Racing. W związku z tym można nas znaleźć na wszystkich zawodach organizowanych przez tą organizację.

Car Audio

Zapewniamy montaż urządzeń Car audio, począwszy od prostych instalacji radioodtwarzaczy, głośników, anten, po bardziej skomplikowane systemy oparte na zewnętrznych wzmacniaczach, aktywnych zwrotnicach czy procesorach dźwięku.
Montujemy rozbudowane systemy multimedialne umożliwiające korzystanie z dodatkowych monitorów zagłówkowych czy podsufitowych. Instalujemy dodatkowo kamery ułatwiające manewr cofania. Podłączamy zmieniarki MP3, do oryginalnych jednostek audio w Twoim samochodzie.

Dla bardziej wymagających wykonujemy efektowne zabudowy bagażnika, wytłumiamy całe pojazdy, przerabiamy tapicerki pod kontem montażu systemów głośnikowych. Wykonujemy obudowy rezonansowe do głośników basowych. Na miejscu wykańczamy elementy materiałami tapicerskimi.

Galeria prac

Nasz Aukcje Allegro

Tu znajdziesz to czego potrzebujesz!
play

MaydayCarAudio League

MCAL to profesjonalna liga car audio w Polsce. Nasze zawody to suma adrenaliny, stylu i emocji na najwyższym poziomie. Weź udział w najbardziej elektryzującej rywalizacji sezonu, przełamując kolejne bariery wyniku i śrubując kolejne rekordy !

Więcej

Polub Nas na Facebook

fb

NIP: 954 252 32 13

+48 502 144 187

map

Mayday Audio PHU
Natalia Kałan
ul. Plebiscytowa 37a
43-190 Mikołów